Używane bieżnie do ćwiczeń

   Zakup nowej bieżni do biegania wciąż nie należy do najtańszych. Aby zmieścić się w wyznaczonym budżecie niektórzy decydują się na zakup używanej bieżni do ćwiczeń. Wszak oferują one te same funkcje co ich nowe odpowiedniki, są jednak dostępne w znacznie przystępniejszej cenie.

Bieżnia

   To właśnie cena, niekiedy obniżona o 30-60%, jest największą zaletą przemawiająca za zakupem używanej bieżni. Jeżeli bieżnia kosztowała wcześniej 2000 złotych można ją kupić a niecały tysiąc. Prawda, że jest to kuszące?

Tanie bieżnie treningowe z dostawą do Twojego domu. Sprawdź ceny w naszym sklepie online.

   Zanim jednak zdecydujesz się na zakup bieżni używanej muszę cię ostrzec. Posiadanie tego typu urządzenia wiąże się również z pewnymi wadami. Po pierwsze jakość bieżni używanej, nie można się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że nie jest ona pierwszych lotów a najlepszy okres żywotności ma pewnie za sobą.

   Po drugie: gwarancja producenta. W przypadku bieżni używanych zapewne gwarancja już dawno wygasła. Musimy się więc liczyć z faktem, że przy każdej awarii jakiegoś z podzespołów to my poniesiemy pełne koszta naprawy urządzenia. Czy warto więc kupować bieżnie używane? Oczywiście, że warto – jednak zaznaczmy, że należy to robić z głową.